Przemyśl - Wrocław Kursy
Miejscowość Dworzec/Przystanek Nr przystanku
Przemyśl Czarneckiego 7 (przystanek na przeciwko dw. PKS) 01 03:15 05:20 18:30
Jarosław Słowackiego 34 (przystanek WAGABUNDA) 01 03:50 05:55 19:05
Przeworsk Dworzec Autobusowy Chopina 1 04:05 06:10 19:20
Łańcut Armii Krajowej (Osiedle) 04:25 06:30 19:40
Rzeszów Pl. Dworcowy (przystanek WAGABUNDA) 01 04:45 06:55 20:00
Dębica Dworzec Autobusowy przy ul Głowackiego stan 5 05:30 07:40 20:45
Tarnów Dworzec Autobusowy ul. Dworcowa 06:10 08:20 21:25
Kraków Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka 07:45 09:55 23:00
Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 09:00 11:10 00:15
Gliwice Pionierów 8 (zajezdnia PKS) - 11:40 -
Opole Dworzec Autobusowy 1 Maja - 12:55 -
Wrocław Dworzec Autobusowy ul Sucha 11:20 14:20 02:35